AnasayfaHakkımızdaÜrünlerFuarİletişimE-MailÜretimTeknikcad
 
 
Ürün Katoloğu

 
 
Konveyör Yedek Parça Satışı
 
 


TEKNİKCAD MAKİNE
CAD/CAM KONVEYÖR SANAYİİ

Adres: İkitelli Organize San.Bölgesi Marmara San.Sitesi C Blok No:1
Küçükçekmece/İstanbul
Türkiye
Tel   :0 212 494 25 65-66
Faks:
0 212 494 41 74Email:info@konveyoryedekparca.com

 

 

 
 
Hakkımızda

TeknikCAD Makine CAD/CAM ve Konveyör Sanayii olarak Fimamız 2006  yılı başında kurulmuş olup İlk faliyet olarak makine ve üretim tesisleri  tasarım, konveyör sistemli tesisler tasarımız, üretim takibi,CAD /CAM hizmet  alanlarında vermeye başlamıştır. Üretim ile iç içe olan firmamız imza attığı  birçok projelerle birlikte çok geçmeden konveyör sistemleri imalatını da  bünyesine katarak her sektör gruplarına özel çözümleri, kaliteden ödün  vermeyen çizgisi ve hizmet ağı ile bu sektörün önde gelen firmaları  arasında yerini almıştır.
         
           Taşıyıcı konveyör bantları, her sektör grubuna özel  konveyörler, üretim ve montaj hatları, fabrika otomasyonları,özel amaçlı  makinalar üretimi ile çözümler sunduğu gibi aynı zamanda konveyör yedek  parçaları ve konveyör bantları temini ile de birçok ürün ve hizmeti en iyi  şekilde vermeyi kendine hedef olarak seçmiştir.
    
   
 
Vizyonumuz,        Teknikcad Makina CAD/ CAM Ve Konveyör Sanayii olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde ülke çapında en iyi dünya çapında ise alanında sayılı şirketler arasında olmak

   Misyonumuz,

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.    İş Akışımız   Müşteriye ulaşıyoruz.. Talebini dinliyoruz ve tecrübelerimizi paylaşarak hem doğru olanı bulmaya çalışıyoruz hemde asıl ihtiyacını belirlemeye çalışıyoruz. Bu konuda müşterimizin yapacağı iş ile ilgili bizim sistemimizi etkileyecek bütün detayları eksiksiz olarak alıyoruz. Gerekli çalışmaları ve planlamayı yaparak müşteriye önerdiğimiz en uygun çözümü gerek 2 yada 3 Boyutlu çizimlerle gerekse daha önce yaptığımız benzer örneklerle müşteriye sunuyoruz. Sistemde kullanacağımız ürünlerin bütün marka ve teknik detaylarını bildiriyoruz (markalarda müşteri talebide bizim için önemlidir) Çalışmamız uygun bulup onaylandığı taktirde sistemin kurulacağı yerde son ölçüleri ve teknik detayları alınarak sistem için 3 boyutlu birebir ölçülerde tasarım yapıyoruz. Tüm teknik detayları ve mühendislik hesapları ile birlikte yaptığımız tasarımı son haliyle müşterimizle tekrar paylaşarak üretim onayını alıyoruz. Ancak bu aşamadan sonra imalata geçebiliyoruz. Bu sayede olası hataları önlemiş oluyoruz.
        
        Yapılan tasarımı teknik resimlere dökerek imalata sunuyoruz. Teknik resimlere uygun olacak şekilde gerekli işleme, kesim, büküm, üretim, kaynak ve birleştirme işlemlerini sırası ile yapıyoruz.
     
        İşlenen bütün elamanları ve parçaları bir araya getirerek sistemi montajlıyoruz. İmalatın türü ve kullanılan malzemenin cinsine göre eğer gerekli ise boya ve kaplama işlemlerini yapıp çalışır duruma getiriyoruz. Sistem çalışır durumda iken müşterimize bildirip sevk etmeden önce eğer talep ederse son hali ile yerine montajlamadan önce görmesini ve test etmesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilede makinalarımızı sevk edip talep edilirse yerine montajlıyoruz.

 
 

GoogleFacebook

copright©konveyoryedekparca.com Tüm hakları saklıdır.